Телефон у Києві
Київ
Пр-т Лесі Українки, 20
Close
Close
Вітаємо вас!
Якщо вам потрібна консультація або у вас є запитання зателефонуйте нам і наші експерти допоможуть та нададуть відповіді на всі ваші запитання
Про компанію ETALON
10
10 років на ринку України
300
Більше 300 партнерів в Україні продають наш продукт
1200
Більш ніж 1200 задоволених клієнтів
Входимо в ТОП 3 імпортери іспанської та Італійської плитки
3
Etalon - прямий імпортер керамічної плитки з Іспанії та Італії.

Ми диктуємо тренди на ринку кераміки. Асортимент наших товарів завжди відповідає найновішим тенденціям керамічної моди, адже колекції плитки в шоу-румі оновлюються кожні півроку. Наші експерти постійно відвідують спеціалізовані виставки, в тому числі найвідоміші італійську та іспанську Cersaie&Cevisama, де "полюють" на найексклюзивніші пропозиції.

Комфортний шоу-рум
Наш шоу-рум працює 7 днів на тиждень. Аби зробити процес вибору плитки максимально приємним і цікавим, ми розташували усі колекції за дизайнами, а не за брендами чи цінами, як це зазвичай роблять інші магазини. Це означає, що вам не доведеться блукати залами в пошуках потрібної колекції - просто порівнюйте плитку одного стилю і обирайте найкращу.

Інтернет-магазин
Зручна навігація на сайті дозволяє швидко знаходити продукт, використовуючи вичерпну панель фільтрів. Категорізація за стилем, дизайном, розміром, квадратурою, кольором, призначенням дозволяє обрати і замовити потрібний товар максимально швидко.

Безкоштовні заходи
Для архітекторів та дизайнерів в Etalon регулярно проходять безкоштовні івенти за участі професійних і титулованих спеціалістів у сфері дизайну та архітектури. Часті гості шоу-руму - представники відомих іспанських та італійських фабрик керамічної плитки, які ознайомлюють коієнтів зі специфікою дизайну та використання свого товару.

Спеціальні сервіси для дизайнерів
Шоу-рум Etalon - справжня знахідка для дизайнерів. Обираючи тут плитку зі своїми клієнтами, ви можете скористатися нашим залом для проведення переговорів.